Prezentacja firmy

Jesteśmy międzynarodowym zespołem składającym się z pięciu osób posługujących sie językiem polskim, norweskim, angielskim oraz rosyjskim.

Firma BDT Viken ma pięć oddziałów w Norwegii oraz jeden oddział w Szczecinie. Nasz dział znajduje sie w Oslo, na Skøyen.

Co wyróżnia firmę BDT Viken na tle innych biur świadczących usługi księgowe?

Wykwalifikowana kadra

  • Zespół ok. 70 księgowych (w tym wielu autoryzowanych księgowych) oraz rewidentów posiadających wiedzę na temat najnowszych regulacji w prawie norweskim – dzięki temu Państwa firma w każdym momencie otrzymuje informacje oparte na aktualnych przepisach. Pracownicy BDT Viken są regularnie szkoleni z zakresu najnowszych przepisów i prawa odnośnie firm, księgowości norweskiego i spraw urzędowych w Norwegii. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie, a do dnia dzisiejszego zaufało nam już kilkuset klientów.
  • Korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych programów – dzięki temu minimalizujemy ryzyko błędów technicznych, które często zdarzają się w firmach korzystających ze starych zawodnych programów księgowych.
  • Konkurencyjne i przystępne ceny! Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom czas pracy zostaje skrócony, a koszt księgowości zmniejszony.

Rozwiązania typu „zrób to sam”

  • Możliwość samodzielnego prowadzenia księgowości, wystawiania faktur oraz dokonywania płatności przez klienta w prostym i tanim do obsługi systemie „Tripletex”. W jego obsłudze pomogą Państwu pracownicy naszego działu.

Pomoc dla zagranicznych firm

  • Jako specjaliści w zakresie księgowości i audytu obsługujemy zagraniczne podmioty działające na terenie Norwegii. W naszych biurach pracują wykwalifikowani polscy księgowi, którzy zarządzają finansami firm tak, aby ich właściciele mogli skupić się na wykonywaniu zadań związanych z rozwojem własnego przedsiębiorstwa.

Dlaczego powinni Państwo wybrać naszą firmę?

  • Nasza firma wie jak istotna dla efektywnego prowadzenia działalności gospodarczej jest komunikacja pomiędzy działem księgowym oraz przedsiębiorcą. Doświadczenie pokazuje, że czas poświęcony klientom oraz jego zafakturowanie w innych firmach księgowych działających na rynku są niewspółmierne. Według nas to dostępność, elastyczność oraz bezpośredni i częsty kontakt z klientem gwarantuje najlepszą współpracę oraz zadowolenie ze świadczonych usług.
  • Specjalizujemy się także w sprawach związanych z norweskimi urzędami – NAV, Arbeidstilsynet, Skatteetaten, HELFO, UDI i inne. Jako prawdopodobnie jedyne biuro w Polsce i Norwegii profesjonalnie zajmujemy sie całą procedurą uzyskania norweskiej emerytury oraz kwestiami z nią związanymi. Dodatkowo prowadzimy m.in. spotkania indywidualne z klientami oraz szkolenia dotyczące tego zagadnienia.

Ile będzie kosztować zmiana biura księgowego oraz z czym to się wiąże z Państwa strony?

  • Pomożemy Państwu w zmianie biura księgowego – to będzie prosta formalność, bez dodatkowych kosztów z Państwa strony. Nie zostaną Państwo dodatkowo obciążeni kosztami zmiany biura księgowego.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w celu otrzymania szczegółowej informacji.

NORWEGIA

Hoffsveien 15
0275 Oslo

POLSKA

ul. Podgórna 27/U1
70-205 Szczecin

KONTAKT

+47 22 50 66 05
accounting@bdtviken.no

Regnskap AS: 935392667MVA

"Cała zawartość tej strony ma wszelkie prawa zastrzeżone. To dotyczy tekstu, zdjęć, elementów graficznych, designu oraz logo. Autorem strony jest BDT Viken AS. Kopiowanie lub rozpowszechnienie informacji znajdujących się na stronie jest zakazane bez zgody autora"

nasze profile

Strona używa cookies Dowiedź się więcej