Emerytura norweska / Alderspensjon fra NAV

Osoby, które otrzymują wynagrodzenie lub inne oskładkowane świadczenie w Norwegii, mają z reguły prawo do uzyskania emerytury norweskiej. Warunkiem jest przepracowanie lub otrzymywanie norweskiego zasiłku przez 3 lata w Norwegii.

Okresy składkowe sumują się, więc 3 lata mogą składać się z wielu krótkich kilkumiesięcznych okresów. Możliwość starania się o emeryturę norweską istnieje po ukończeniu 62. Roku życia. Większość osób nabywa prawo do norweskiej emerytury w wieku 67 lat, jednak niektórzy mają prawo do niej już wcześniej, najwcześniej od 62. roku życia.

Skontaktuj się z naszą firmą, aby umówić się na konsultacje w sprawie emerytury, sprawdzić swoje składki emerytalne w Norwegii lub uzyskać pomoc w złożeniu podania o emeryturę norweską.”

NORWEGIA

Hoffsveien 15
0275 Oslo

POLSKA

ul. Podgórna 27/U1
70-205 Szczecin

KONTAKT

+47 22 50 66 05
accounting@bdtviken.no

Regnskap AS: 935392667MVA

"Cała zawartość tej strony ma wszelkie prawa zastrzeżone. To dotyczy tekstu, zdjęć, elementów graficznych, designu oraz logo. Autorem strony jest BDT Viken AS. Kopiowanie lub rozpowszechnienie informacji znajdujących się na stronie jest zakazane bez zgody autora"

nasze profile

Strona używa cookies Dowiedź się więcej