• ekipa_biurowa_2a
Profesjonalne doradztwo rachunkowe
BDT VIKEN  Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu
Aktualnie znajdujesz się na:
 • Rachunkowość i audyt

  Specjalizujemy się w prowadzeniu pełnej księgowości oraz posiadamy oddział zatrudniający autoryzowanych biegłych rewidentów.

  Jako Grupa zatrudniamy ponad 60 doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą Państwu w zarządzaniu księgowością, personelem
  i finansami firmy.

  W codziennej pracy wykorzystujemy międzynarodowe doświadczenie, kwalifikacje
  i nowoczesną technologię, ułatwiającą procesy księgowe, co przedkłada się na oszczędność czasu!

 • Reprezentacja VAT

  BDT Viken od wielu lat reprezentuje spółki międzynarodowe na rynku norweskim,
  którym zapewniamy pełną oferte od księgowania, po doradztwo, administrację pracowników, szkolenia i pomoc w rozwijaniu biznesu dzięki naszej siatce kontaktów i doświadczeniu.

  Posiadając łącznie 5 biur w Norwegii i 1 w Polsce, jesteśmy w stanie być blisko naszych partnerów, dzięki czemu możemy zaproponować ofertę współpracy dopasowaną do Państwa profilu
  i potrzeb!

 • Konsulting

  BDT Viken ma 30-letnie doświadczenie w dziedzinie doradztwa biznesowego, finansowego i prawnego na rynku norweskim. Od niespełna 3-lat świadczymy swoje usługi także na rynku polskim dla skandynawskich spółek zakładających swoje oddziały na tymże rynku.

  Nasi doświadczeni pracownicy i partnerzy zapewnią Państwu kompleksowe usługi doradcze i prawne, jak i strategiczne, mające na celu wsparcie, rozwój lub restrukturyzację przedsiębiortstwa.

 • Business to business

  BDT Viken działając od wielu lat na rynkach międzynarodowych, zapewni Państwu pomoc
  w wyszukiwaniu partnerów biznesowych, pracowników, a także zleceniodawców
  i odbiorców, jak i inwestorów.

  Mamy szerokie doświadczenie i kontakty
  w branżach budowlanych, stoczniowych, offshore
  i przemysł zarówno w Skandynawii, jak i krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

  Potrafimy kompleksowo poprowadzić tranzakcje biznesowe, z korzyścią dla obu stron!

NARF

Scandinavian-Polish

Revisorforeningen

O nas

BDT Viken ma swoje początki pod koniec lat 70-tych, kiedy główny właściciel Svein Brataas założył spółkę zajmującą się księgowością i audytem. Dzięki dobrej opinii i kwalifikacjom, poprzez ciągły wzrost i napływ klientów, dziś możemy pochwalić się dobrze prosperującą grupą, złożoną z 5 biur w Norwegii i 2 w Polsce.

Przez te wszystkie lata zrealizowaliśmy tysiące zleceń, zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw, dzięki czemu, możemy śmiało powiedzieć, iż BDT Viken ma solidne doświadczenie w dziedzinie kontroli finansowej, rachunkowości i szeroko pojętego doradztwa biznesowego, zarówno dla skandynawskich i polskich przedsiębiorstw.

Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości usgług, które pomogą naszym klientom osiągnąć wyższą rentowność i konkurencyjność na rynkach, w których działamy.

Naszą ambicją jest być zawsze blisko klientów, zarówno geograficznie, merytorycznie i prywatnie, bo tylko wspólna znajomość celów i wyzwań naszych klientów, pozwala nam stworzyć oferte dopasowaną do całościowej strategii przedsiębiorstwa, nie tylko finansowej!

Stale się kształcąc widzimy nowe możliwości, zarówno dla nas,jak i naszych klientów!